Ford Puma 1.7i 16v 92kw

по договор

Ford Puma 1.7i 16v 92kw, половен автомобил, купе

99,000 km
1998 година
1,700 cm/3
125 hp
бензин
мануелен менувач
2/3 врати
црна, металик
можност за замена


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Воздушни перничиња, Аларм / Имобилајзер, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Серво волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Радио / CD
Други:Алуминиумски бандажи, Тјунинг

Дополнителна информација

PUMATA E ODLICNA MEHANICKI SVE SMENETO SERVIS GOLEM NAPRAVEN REBRASTI ULJE SITE TIE RABOTI ,IMA GUMI NOVI ZIMSKI SAVA 195 50 15,KOLATA IMA SITNI POPRAVKI KAROSERISKI

Контакт

Ford Puma 1.7i 16v 92kw во Кичево
Локација: Кичево

Приватно лице
Телефон: 078 / 346 116

Испрати e-mail

Ford Puma EKSTRA CENA HITNOOпо договор
Ford Puma 1,4 zetec 16v tngпо договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...