Audi A4 1.8 BENZINAC

1,650EUR

Audi A4 1.8 BENZINAC, половен автомобил, лимузина

200,000 km
1996 година
1,800 cm/3
110 hp
ТНГ/бензин
мануелен менувач
2/3 врати
сива, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, Xenon светла, Светла за магла, Воздушни перничиња, Централно заклучување
Комфор:Автоматски клима уред, Серво волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Радио / CD, MP3 / USB / AUX приклучок
Други:Алуминиумски бандажи

Дополнителна информација

voziloto e vo ispravna sostojba vredi da se vidi i da se proba samo za serijozni kupci

Контакт

Audi A4 1.8 BENZINAC во Куманово
Локација: Куманово

Приватно лице
Телефон: 077 / 506 830

Овој корисник не може да го контактирате по e-mail.

Audi A4 по договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...