Volkswagen Passat 1.9 TDI

3,100EUR

Volkswagen Passat 1.9 TDI, половен автомобил, седан

198,000 km
1997 година
1,900 cm/3
110 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
сина
можност за замена


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, LED светла, Воздушни перничиња, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Автоматски клима уред, Нагодување на волан, Електрика на ретровизори, Радио / CD

Дополнителна информација

Top motor Zdrava karoserija Registrirana cela god 1.9 tdi elektrika na prozori retrovizori klimatronik .........

Контакт

Volkswagen Passat 1.9 TDI во Охрид
Локација: Охрид

Приватно лице
Телефон: 077 / 729 905

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...