Hyundai Lantra 1.8

2,000EUR

Hyundai Lantra 1.8, половен автомобил, лимузина

180,000 km
1997 година
1,800 cm/3
127 hp
бензин
мануелен менувач
4/5 врати
сива, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, Воздушни перничиња, Аларм / Имобилајзер, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Автоматски клима уред, Греење на седишта, Серво волан, Команди на волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Паркинг сензори, Радио / CD, DVD, Тонирани стакла
Други:Алуминиумски бандажи, Сервисна книшка, Под гаранција

Дополнителна информација

Редовно е сервисирана, во одлична состојба со атестиран плински уред и не е удирана ни таксирана. Колата може да се провери, проба и види во секо време.

Контакт

Hyundai Lantra 1.8 во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 070 / 821 333

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...