Chery Tengo 1.6

по договор

Chery Tengo 1.6, половен автомобил, хечбек

9,000 km
2012 година
1,600 cm/3
117 hp
ТНГ/бензин
мануелен менувач
4/5 врати
црвена, металик
можност за замена


Дополнителна информација

---Може замена. Има направено прв сервис во овластен сервисер. Фул опрема (освен кожа), Клима уред Електрични стакла напред/позади, Електрични ретровизори во боја на возилото Електрични ретровизори во боја на возилото со грејачи Греење на предни седишта Радио CD/MP3 player со USB конекција серво волан Паркинг сензори Држач за чаши напред Централна брава со далечинска команда Електрично подесување на предни светла Внатрешно осветлување напред Држач за наочари Внатрешно осветлување позади Пакет за пушачи 12V штекер Алуминиумски фелни Халогени предни светла Рачки на вратите во боја на возилото Браници во боја на возилото Електронско далечинско отворање на гепекот Патен компјутер Воздушно перниче за возач и совозач ISO-FIX Диск кочници напред/позади Летва на воланот со функција на амортизирање на удар при судар ABS+EBD Амортизеr Аларм Предни светла за магла Задни светла за магла .... Колата е гаражирана.

Контакт

Chery Tengo 1.6 во Кавадарци
Локација: Кавадарци

Приватно лице
Телефон: 070 / 218 077

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Бриџит Макрон за љубовта со 24г. помладиот претседателБриџит Макрон за љубовта со 24г. помладиот претседателБриџит Макрон проговори во јавноста за нејзината врска со сопругот Емануел Макрон...
Признание на 500 жени: Колку количински сакаат секс?Признание на 500 жени: Колку количински сакаат секс?На жените не им е најважен само сексот, тоа е популарната изрека во јавноста...
Викторија Бекам: Како е можно да се одлучила за вакво нештоВикторија Бекам: Како е можно да се одлучила за вакво нештоНикој не носи вакви кожени панталони и тоа црни, на +30 степени Целзиусови...
Мајката што се дотерала прекрасно за прошеткаМајката што се дотерала прекрасно за прошеткаВо светските метрополи за време на летниот период има интересни модни комбинации кај дамите...
Позната ли ви е фацата на овој борач?Позната ли ви е фацата на овој борач?Го препознавате ли синот на популарниот заводник од 90-те?