Zastava 101 1.1

1,000EUR

Zastava 101 1.1, половен автомобил, лимузина

45,000 km
1982 година
1,100 cm/3
55 hp
бензин
мануелен менувач
4/5 врати
бела


Дополнителна информација

Se prodava Zastava 101 komford vo odlicna sostojba so mnogu malku pominati km..prva farba..prv sopstvenik koj ima 73 godini ..registrirano do oktomvri 2014..redovno servisirano ..cenata e fiksna

Контакт

Zastava 101 1.1 во Битола
Локација: Битола

Приватно лице
Телефон: 076 / 349 447

Испрати e-mail

Zastava 101 по договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...