Ford Focus 1.8 TDCI

2,000EUR

Ford Focus 1.8 TDCI, половен автомобил, комби / караван

163,200 km
2004 година
1,800 cm/3
101 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
црна


Дополнителна информација

NA CH TABLI

Контакт

Ford Focus 1.8 TDCI во Виница
Локација: Виница

Приватно лице
Телефон: 078 / 695 586

Испрати e-mail

Ford Focus 1.8 TDCIпо договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...