Seat Toledo 1.9 TDI

по договор

Seat Toledo 1.9 TDI, половен автомобил, лимузина

226,000 km
2000 година
1,900 cm/3
110 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
сива


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, Светла за магла, LED светла, Воздушни перничиња, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Серво волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Радио / CD, Тонирани стакла
Други:Алуминиумски бандажи

Дополнителна информација

TOLEDO 1.9 TDI 110 konja odlicna sostojba...

Контакт

Seat Toledo 1.9 TDI во Пробиштип
Локација: Пробиштип

Приватно лице
Телефон: 078 / 471 200

Испрати e-mail

Seat Toledo 1.9 TDIпо договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...