Fiat Punto 1.1

750EUR

Fiat Punto 1.1, половен автомобил, седан

140,000 km
1995 година
1,100 cm/3
45 hp
бензин
мануелен менувач
2/3 врати
сина
можност за замена


Дополнителна информација

fiat punto so 3 vrati ne registirano se prodava 750evr za kes za zamena cenata e druga

Контакт

Fiat Punto 1.1 во Валандово
Локација: Валандово

Приватно лице
Телефон: 071 / 788 463

Овој корисник не може да го контактирате по e-mail.

Fiat Punto 1.2по договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...