Audi A3 1.6 101

2,800денари

Audi A3 1.6 101, половен автомобил, хечбек

160,000 km
1999 година
1,600 cm/3
101 hp
бензин
мануелен менувач
2/3 врати
сребрена, металик
можност за замена


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Светла за магла, Воздушни перничиња
Комфор:Клима уред, Автоматски клима уред, Ел. нагодување на седишта, Серво волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори
Други:Алуминиумски бандажи, Климатизирана остава

Дополнителна информација

kolata e vo perfektna sostojba kako nova e realni kilometri i mn mala potrosuvacka bes nikakvi poprafki ekstra registrirana e cela godina ekstra !!!!!!!

Контакт

Audi A3 1.6 101 во Битола
Локација: Битола

Приватно лице
Телефон: 075 / 667 343

Овој корисник не може да го контактирате по e-mail.

Audi A3 по договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...