Honda Prelude 2.0i 140 ks

2,800EUR

Honda Prelude 2.0i 140 ks, половен автомобил, купе

162,000 km
1997 година
2,000 cm/3
140 hp
ТНГ/бензин
мануелен менувач
2/3 врати
бела


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, Xenon светла, Светла за магла, Централно заклучување
Комфор:Серво волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Радио / CD, MP3 / USB / AUX приклучок, Тонирани стакла, Сончев кров
Други:Алуминиумски бандажи, Тјунинг

Дополнителна информација

Se prodava Honda Prelude 97 godina so: ATESTIRAN plinski ured ATESTIRANI klima foli Bandazi 17" Kolata e vo odlichna sostojba Praena za svoj merak bez nikakva mana. Povekje informacii na 078675259 CENATA NE E FIKSNA

Контакт

Honda Prelude 2.0i 140 ks во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 078 / 675 259

Овој корисник не може да го контактирате по e-mail.

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...