Peugeot 206 1.6 xs

2,000EUR

Peugeot 206 1.6 xs, половен автомобил, купе

127,000 km
1999 година
1,600 cm/3
90 hp
бензин
мануелен менувач
2/3 врати
црна


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Динамички светла за кривини, LED светла, Воздушни перничиња, Аларм / Имобилајзер, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Серво волан, Електрика на стакла, Радио / CD, MP3 / USB / AUX приклучок, Тонирани стакла
Други:Алуминиумски бандажи, Сервисна книшка, Тјунинг

Дополнителна информација

Avtomobilot e odlicno socuvan full opremen i se prodava poradi potreba od finansii se funkcionira odlicno. Javete se ke se dogovorime

Контакт

Peugeot 206 1.6 xs во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 076 / 901 366

Испрати e-mail

Peugeot 206 1.4 hdiпо договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...