Ford Mondeo DURA TORG 2.0 TDDI

по договор

Ford Mondeo DURA TORG 2.0 TDDI, половен автомобил, комби / караван

130,200 km
2001 година
2,000 cm/3
115 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
сребрена, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Светла за магла, Воздушни перничиња, Централно заклучување, Bluetooth
Комфор:Клима уред, Автоматски клима уред, Ел. нагодување на седишта, Серво волан, Команди на волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Радио / CD, Тонирани стакла
Други:Алуминиумски бандажи, Кровни носачи

Дополнителна информација

FORD MONDEO TDDI 2.0 DURA TORG 85KW 115K REGISTRIRAN SO ZELEN KARTON DO 20-01-2015 GODINA OD OPREMA IMA KLIMATRONIK,EL NA STAKLA NAPRED NAZAT,PODESUVANJE NA VOLAN,PODESUVANJE NA SEDISTE SOFERSKO GORE DOLU,CENTRALNO,SERVO,HALOGENKI,ALUMINIUMSKI FELNI,FABRICKO CD,NOVI GUMI STAVENI PRED 2 MESECA,NOV AKUMULATOR SEGA PRED NEDELA DENA ,SERVISIRAN SEGA SO CEL SET (LUK) ZAMAEC, POTISNA,LAMELA ,DRUK LAGER,LAGERINA AMORTIZERI,LAGER NA POLUOSOVINA,klinasti,zategaci,ulje,filter za ulje,filter za nafta i DR ZA PODETALNI INFORMACII NA TEL 077-522-001 LJUBE ZA (CENA PO DOGOVOR)

Контакт

Ford Mondeo DURA TORG 2.0 TDDI во Гевгелија
Локација: Гевгелија

Приватно лице
Телефон: 077 / 522 001
Веб сајт: www.janevljube@gmail.com

Овој корисник не може да го контактирате по e-mail.

Ford Mondeo TDCIпо договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...