Zastava Yugo Tempo 1.0

650EUR

Zastava Yugo Tempo 1.0, половен автомобил, седан

110,000 km
1995 година
1,000 cm/3
44 hp
бензин
мануелен менувач
2/3 врати
сина


Дополнителна информација

Yugo Tempo 1.0. Registrirano do 15.12.2014 god. Vo odlicna vozna sostojba. Garazirano i dobro socuvano. Napraven kompleten redoven servis.

Контакт

Zastava Yugo Tempo 1.0 во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 078 / 340 675

Овој корисник не може да го контактирате по e-mail.

Interesno.com.mk

Бриџит Макрон за љубовта со 24г. помладиот претседателБриџит Макрон за љубовта со 24г. помладиот претседателБриџит Макрон проговори во јавноста за нејзината врска со сопругот Емануел Макрон...
Признание на 500 жени: Колку количински сакаат секс?Признание на 500 жени: Колку количински сакаат секс?На жените не им е најважен само сексот, тоа е популарната изрека во јавноста...
Викторија Бекам: Како е можно да се одлучила за вакво нештоВикторија Бекам: Како е можно да се одлучила за вакво нештоНикој не носи вакви кожени панталони и тоа црни, на +30 степени Целзиусови...
Мајката што се дотерала прекрасно за прошеткаМајката што се дотерала прекрасно за прошеткаВо светските метрополи за време на летниот период има интересни модни комбинации кај дамите...
Позната ли ви е фацата на овој борач?Позната ли ви е фацата на овој борач?Го препознавате ли синот на популарниот заводник од 90-те?