Volkswagen Polo 1.9 tdi

2,899EUR

Volkswagen Polo 1.9 tdi, половен автомобил, хечбек

166,000 km
2001 година
1,900 cm/3
55 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
сива, металик


Дополнителна информација

PRODAVAM VOLKSWAGEN POLO 1.9 DIZEL PROIZVEDENO 2001 GODINA SO FUL OPREMA DONESENO OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA.

Контакт

Volkswagen Polo 1.9 tdi во Скопје
Локација: Скопје

Автобанда
Телефон: 077 / 989 236
Телефон: 070 / 581 568
Веб сајт: avtobanda.mobile24.mk

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...