Audi A6 1.9 tdi

по договор

Audi A6 1.9 tdi, половен автомобил, лимузина

185,000 km
2002 година
1,900 cm/3
130 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
црна


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, Xenon светла, Светла за магла, LED светла, Воздушни перничиња, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Ел. нагодување на седишта, Греење на седишта, Серво волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Радио / CD, Тонирани стакла
Други:Алуминиумски бандажи

Дополнителна информација

ksenon svetla,zatemneti stakla,hromirani felni 16ki,klimatronik so ful oprema ,redovno servisirana smeneti site kaisi ,filteri i ulje ednostavno pali vozi.

Контакт

Audi A6 1.9 tdi во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 078 / 285 019

Испрати e-mail

Audi A6 2.8по договор
Audi A6 1.9tdiпо договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...