Volkswagen Passat 1.9 tdi

2,200EUR

Volkswagen Passat 1.9 tdi, половен автомобил, комби / караван

330,000 km
1999 година
1,900 cm/3
110 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
црвена
можност за замена


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Воздушни перничиња, Аларм / Имобилајзер, Централно заклучување
Комфор:Автоматски клима уред, Греење на седишта, Серво волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Радио / CD, MP3 / USB / AUX приклучок, Тонирани стакла
Други:Темпомат, Алуминиумски бандажи, Кука за влечење

Дополнителна информација

vo odlicna sostojba,napraven golem servis rebrasti kais zategaci,amortizeri,mozna e i zamena za dobro socuvano vozilo...071-233-878 marjan

Контакт

Volkswagen Passat 1.9 tdi во Кавадарци
Локација: Кавадарци

Приватно лице
Телефон: 071 / 233 878

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Шајло е копија на мама и татоШајло е копија на мама и татоАнџелина Џоли имала специјална придружба за премиерата...
Топ 3 сексуални фантазии на партнеритеТоп 3 сексуални фантазии на партнеритеМонотонијата во љубовниот живот ја брише фантазијата...
Најчеста причина за расправија во домотНајчеста причина за расправија во домотСешто може да не извади од памет кога сме во врска или во брак...
Колку долго треба да стоиме исправени вакаКолку долго треба да стоиме исправени вакаОваа вежба се вика „планк“ или „штица“, со исправено...
Ретро ресите од 60-те се вратија во модаРетро ресите од 60-те се вратија во модаБисерите беа исклучително популарни како модни детали...