Audi A4 1.9 TDI sline - redizajn

3,600EUR

Audi A4 1.9 TDI sline - redizajn, половен автомобил, лимузина

177,000 km
2000 година
1,900 cm/3
110 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
сина, металик
можност за замена


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, Xenon светла, Светла за магла, Воздушни перничиња, Аларм / Имобилајзер, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Автоматски клима уред, Серво волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Радио / CD
Други:Алуминиумски бандажи, Кровни носачи

Дополнителна информација

S-line nivo na oprema - trokrak volan, avtomatska klima, aluminiumski bandasi, centralna brava so dalecinsko, elektrika na site prozori, mahagon lajsni, al. lajsni na pragovi, maglenki, el. zatvoranje na vrati od vnatresna vozacka strana ..... Servisirano redovno, so zameneti komplet kaisi i set rebrast so zategaci ..... Voziloto e vo super solidna sostojba (ima sitnici - ne e novo vozilo, pr. grebanica na preden branik od parking i sl.) Registrirano do Juli 2015g. Moze da se vidi vo sekoe vreme, javete se na tel. 077 673 101,

Контакт

Audi A4 1.9 TDI sline - redizajn во Гостивар
Локација: Гостивар

Приватно лице
Телефон: 077 / 673 101

Испрати e-mail

Audi A4 2.7 TDIпо договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...