Fiat Palio 1.2

1,800EUR

Fiat Palio 1.2, половен автомобил, комби / караван

156,650 km
2000 година
1,242 cm/3
73 hp
бензин
мануелен менувач
4/5 врати
сива, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Комфор:Серво волан, Нагодување на волан, Радио / CD
Други:Сервисна книшка

Дополнителна информација

Се продава многу добро сочуван автомобил. Јас сум прв сопственик , редовно е сервисиран автомобилот, уредна сервисна книшка и регистриран до Јуни 2015 год. Се продава итно, цена по договор !!

Контакт

Fiat Palio 1.2 во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 070 / 242 802

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...