Hyundai Santa Fe 2000 turbo sport

35,000EUR

Hyundai Santa Fe 2000 turbo sport, половен автомобил, теренско возило

28,000 km
2013 година
2,000 cm/3
286 hp
бензин
автоматски менувач
4/5 врати
бела, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Xenon светла, Светла за магла, Динамички светла за кривини, Воздушни перничиња, Сензор за дожд, Аларм / Имобилајзер, Централно заклучување, Bluetooth
Комфор:Клима уред, Автоматски клима уред, Кожен салон, Ел. нагодување на седишта, Серво волан, Команди на волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Паркинг сензори, Камера за паркирање, Радио / CD, MP3 / USB / AUX приклучок, Систем за навигација, DVD, Тонирани стакла, Сончев кров
Други:Алуминиумски бандажи, Кука за влечење

Дополнителна информација

автомобила е в Бълария gsm +359879200881 автомобила е уникален, няма общо с дизеловата версия- разчитате на значително по-голяма мощност и ускорение . Икономичен и спортен режим на шофиране Автоматична скоростна кутия, Типтроник, AIRBAG, Двузонов климатроник, кожен салон, Система за гласови команди, Мултифункционален регулируем кожен волан, Ел. регулиране предни седалки, Ел. стъкла, Ел. регулиране външни огледала, Автоматичнa бленда на огледалата, Бордови компютър, CD плеър, Сензор за дъжд, Датчик за външна температура, Щора на задното стъкло, Bluetooth, Алуминиеви джанти, Централно заключване, Подлакътник, Фарове за мъгла, Поставки за чаши, Трети стоп, Филтър за твърди частици, Стерео, USB вход, ABS Антиблокираща система, ESP Електронно стабилизираща програма, ASR Система против боксуване, TC тракшън контрол, камера заден ход. Всичко платено-готов за регистрация. В цената е включена регистрация.за сериозни куповачи- сериозен коментар на цената

Контакт

Hyundai Santa Fe 2000 turbo sport во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 035 / 987 92008

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Шајло е копија на мама и татоШајло е копија на мама и татоАнџелина Џоли имала специјална придружба за премиерата...
Топ 3 сексуални фантазии на партнеритеТоп 3 сексуални фантазии на партнеритеМонотонијата во љубовниот живот ја брише фантазијата...
Најчеста причина за расправија во домотНајчеста причина за расправија во домотСешто може да не извади од памет кога сме во врска или во брак...
Колку долго треба да стоиме исправени вакаКолку долго треба да стоиме исправени вакаОваа вежба се вика „планк“ или „штица“, со исправено...
Ретро ресите од 60-те се вратија во модаРетро ресите од 60-те се вратија во модаБисерите беа исклучително популарни како модни детали...