Daewoo Tico 065cm3

790EUR

Daewoo Tico 065cm3, половен автомобил, хечбек

85,000 km
1997 година
650 cm/3
40 hp
ТНГ/бензин
мануелен менувач
4/5 врати
бела


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Радио / CD

Дополнителна информација

Цена: 790 ЕУР Година: 1997 Менувач: Рачен Километража: 85 000 - 89 999 Гориво: Плин Регистрација: Македонска Боја: Бела Локација: Бутел, Скопjе Стил на каросерија: Mal Gradski Mangup Se PRODAVA SUBARU VIVIO ( JAPONSKO TIKO ) SO MOTOR UBEDLIVO NAJEKONOMICEN KOJ E SAMO 650cm3 A SO 4 CILINDRI I TROSI 6 LITRI PLIN ODNOSNO 220 denari NA 100km GRADSKA A NA OTVORENO 5litri/100km. - REGISTRIRANO E DO 15.06.2015god. - MNOGU E SOCUVANO - IMA KLIMA URED KOMPLETNO ISPRAVNO RABOTI I E PRED 3 MESECI NAPOLNET SO FREON. - IMA I CENTRALNA BRAVA. - IMA NAPRAVENO KOMPLETEN SERVIS PRED 3 MESECI. - IMA PLINSKI URED SO A - TEST. - PALI NA CETVRTINA ZAVRTEN KLUC. OSTANUVA NA VAS SAMO DA SEDITE I VOZITE

Контакт

Daewoo Tico 065cm3 во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 078 / 238 098

Испрати e-mail

Daewoo Tico по договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...