Mazda 626 2.2i

1,000EUR

Mazda 626 2.2i, половен автомобил, комби / караван

230,000 km
1993 година
2,200 cm/3
115 hp
бензин
мануелен менувач
4/5 врати
бордо, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:4x4

Дополнителна информација

kolata e vo dobra sostojba

Контакт

Mazda 626 2.2i во Струмица
Локација: Струмица

Приватно лице
Телефон: 075 / 530 260

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...