Volkswagen Polo VW

по договор

Volkswagen Polo VW, половен автомобил, комби / караван

200,000 km
1998 година
1,900 cm/3
75 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
сина


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, Воздушни перничиња
Комфор:Серво волан, Нагодување на волан, Радио / CD, Сончев кров

Дополнителна информација

Se prodava mnogu zacuvano polo karavan SDI,ima 4 novi gumi registiran cela godina vredi da se vide Tel :070 771 343

Контакт

Volkswagen Polo VW во Свети Николе
Локација: Свети Николе

Приватно лице
Телефон: 070 / 771 343

Овој корисник не може да го контактирате по e-mail.

Volkswagen Polo 1.0 benzinпо договор
Volkswagen Polo 1.6iпо договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...