Ford Focus 1.8 TDDI

1,650EUR

Ford Focus 1.8 TDDI, половен автомобил, хечбек

167,254 km
1999 година
1,800 cm/3
90 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
сива, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, Светла за магла, Воздушни перничиња, Аларм / Имобилајзер, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Серво волан, Команди на волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Радио / CD
Други:Сервисна книшка

Дополнителна информација

Нов увоз од Италија, совршени техничка состојба и мотор, исклучително економичен 5/100, ефтин за одржување, сервисни документи, без надворешни забелешки. Возилото се наоѓа во Бугарија, град Перник. Телефон на врска: 00359/899 835 113, e-mail: monauto@abv.bg

Контакт

Ford Focus 1.8 TDDI во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице

Испрати e-mail

Ford Focus 1.8 tdciпо договор

Interesno.com.mk

Шајло е копија на мама и татоШајло е копија на мама и татоАнџелина Џоли имала специјална придружба за премиерата...
Топ 3 сексуални фантазии на партнеритеТоп 3 сексуални фантазии на партнеритеМонотонијата во љубовниот живот ја брише фантазијата...
Најчеста причина за расправија во домотНајчеста причина за расправија во домотСешто може да не извади од памет кога сме во врска или во брак...
Колку долго треба да стоиме исправени вакаКолку долго треба да стоиме исправени вакаОваа вежба се вика „планк“ или „штица“, со исправено...
Ретро ресите од 60-те се вратија во модаРетро ресите од 60-те се вратија во модаБисерите беа исклучително популарни како модни детали...