Seat Ibiza 1.4 90 hp

3,790EUR

Seat Ibiza 1.4 90 hp, половен автомобил, седан

124,678 km
2006 година
1,400 cm/3
90 hp
ТНГ/бензин
мануелен менувач
2/3 врати
црвена


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Xenon светла, Светла за магла, Воздушни перничиња, Аларм / Имобилајзер, Централно заклучување, Редуктор
Комфор:Клима уред, Автоматски клима уред, Ел. нагодување на седишта, Греење на седишта, Серво волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Паркинг сензори, Камера за паркирање, Радио / CD, MP3 / USB / AUX приклучок, Систем за навигација, DVD, Тонирани стакла
Други:Темпомат, Патен компјутер, Сервисна книшка, Климатизирана остава, Тјунинг

Дополнителна информација

Seat Ibiza 2006,1.4 90 KS , kupena vo Kadis,Skopje, neuvezuvana,atestiran plinski ured vtisnaat vo soobrakajnata.,GPS Garmin navigation,pioneer ozvucuvanje so pojacalo i vulfer.klimatronik,greaci na retrovizori,na sedista elekronski podesivi retrovizori,se zatvaraat,fr cupra line,ksenon eyes looking,aluminiumski bandazi 17 so gumi 205 40 17 sport isklucivo za ibiza cupra.premnogu zacuvana ,za svoja dusha.So voziloto vo komplet odat i site fabricki delovi koi gi imam smeneto zada go dobie ovoj izgled,a toa se(bandazi,spirali,amortizeri,branici,goren spojler itn )..VREDI DA SE VIDI...CENA PO DOGOVOR ...SAMO ZA REALNI KUPUVACI VE MOLAM...!!!! bez zameniiiiii

Контакт

Seat Ibiza 1.4 90 hp во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 070 / 862 550

Испрати e-mail

Seat Ibiza 1.4 TDIпо договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...