Opel Vectra 1.9 CDTI

7,200EUR

Opel Vectra 1.9 CDTI, половен автомобил, седан

200,000 km
2006 година
1,900 cm/3
150 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
црна, металик


Дополнителна информација

Se prodava Opel Vectra 1.9 CDTi so full oprema

Контакт

Opel Vectra 1.9 CDTI во Велес
Локација: Велес

Приватно лице
Телефон: 075 / 203 293

Испрати e-mail

Opel Vectra 2.0 16vпо договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...