Fiat Palio Weekend 1.2

1,500EUR

Fiat Palio Weekend 1.2, половен автомобил, комби / караван

150,000 km
1998 година
1,000 cm/3
80 hp
бензин
мануелен менувач
4/5 врати
зелена


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS
Комфор:Клима уред, Електрика на стакла, Радио / CD

Дополнителна информација

продавам FIAT Palio Weekend, 1.2 бензин, во одлична состојба, регистриано до фебруар 2016. од опрема има: клима, ABS, електрицни предни стакла, серво. уредно сервисирано во FIAT Сервис Илија, последен сервис пред ~2000 km

Контакт

Fiat Palio Weekend 1.2 во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 070 / 261 291

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...