Ford Escort 1,8

900EUR

Ford Escort 1,8, половен автомобил, седан

140,000 km
1992 година
1,800 cm/3
105 hp
бензин
мануелен менувач
4/5 врати
бела
можност за замена


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:Централно заклучување
Комфор:Електрика на стакла, Радио / CD, MP3 / USB / AUX приклучок
Други:Алуминиумски бандажи

Дополнителна информација

Kolata e vo mnogu dobra sostojba registrirana e do septemvri prva registracija 1993.Kolata ima centralno el. na procori alu.bandazi za poveke informacii javete se mozna e i zamena

Контакт

Ford Escort 1,8 во Гевгелија
Локација: Гевгелија

Приватно лице
Телефон: 070 / 857 570

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...