Fiat Punto 1.9 JTD

по договор

Fiat Punto 1.9 JTD, половен автомобил, хечбек

210,000 km
2000 година
1,900 cm/3
59 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
бела


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, Светла за магла, Воздушни перничиња, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Серво волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори
Други:Темпомат

Дополнителна информација

SE PRODAVA FIAT PUNTO 1.9 JTD 2000 GOD. SO FULL OPREMA POVEKE INFO NA 077985513 POSLE 13h.

Контакт

Fiat Punto 1.9 JTD во Гостивар
Локација: Гостивар

Приватно лице
Телефон: 077 / 985 513

Испрати e-mail

Fiat Punto 18 HGTпо договор
Fiat Punto 1.2iпо договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...