Ford Galaxy 1.9 TDI PD MOTOR

по договор

Ford Galaxy 1.9 TDI PD MOTOR, половен автомобил, хечбек

200,000 km
2002 година
1,161 cm/3
85 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
сребрена, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, Воздушни перничиња, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Серво волан, Радио / CD
Други:Кровни носачи, Трет ред на седишта

Дополнителна информација

Vozilo vo odlicna sostojba, poradi zaminuvanje na sopstvenikot vo stranstvo ne e vozeno edna godina. Ne e registrirano.

Контакт

Ford Galaxy 1.9 TDI PD MOTOR во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 070 / 350 592

Испрати e-mail

Ford Galaxy 1.9tdiпо договор
Ford Galaxy 1.9 tdiпо договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...