Daewoo Tico SL

по договор

Daewoo Tico SL, половен автомобил, лимузина

170,000 km
1998 година
980 cm/3
55 hp
бензин
мануелен менувач
4/5 врати
црвена, металик
можност за замена


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Комфор:Радио / CD

Дополнителна информација

DAEWOO TICO Фабрички не пипнато ништо (мотор, каросерија), Надворешни забелешки на каросерија. Комплет исправно. Никогаш нетаксирано. Pегистрирано до март 2018 година.

Контакт

Daewoo Tico SL во Куманово
Локација: Куманово

Приватно лице
Телефон: 076 / 547 257

Испрати e-mail

Daewoo Tico по договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...