BMW 530 TOP, FULL, MOZE ZAMENA

10,500EUR

BMW 530 TOP, FULL, MOZE ZAMENA, половен автомобил, седан

194,000 km
2003 година
3,000 cm/3
218 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
сина
можност за замена


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Xenon светла, Светла за магла, Воздушни перничиња, Сензор за дожд, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Автоматски клима уред, Кожен салон, Ел. нагодување на седишта, Серво волан, Команди на волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Радио / CD, DVD, Тонирани стакла
Други:Темпомат, Алуминиумски бандажи, Патен компјутер, Тјунинг

Дополнителна информација

BMW 530d, TOP, FULL, MOZE ZAMENA za pomalo vozilo so vasa doplata. Reg. do krajot na godinata, napraven generalen golem servis, novi gumi, novi xenon sijalici, CHIP originalen (280hp), tonirani stakla, tempomat, ANGELS EYES, kozen kremast enterier, relni kilometri i mnogu drugi raboti.

Контакт

BMW 530 TOP, FULL, MOZE ZAMENA во Штип
Локација: Штип

Приватно лице
Телефон: 078 / 730 030

Испрати e-mail

BMW 530 dпо договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...