Peugeot 307 1.6 HDI

по договор

Peugeot 307 1.6 HDI, половен автомобил, хечбек

200,000 km
2005 година
1,600 cm/3
90 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
сива, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, Светла за магла, Воздушни перничиња, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Ел. нагодување на седишта, Серво волан, Команди на волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, MP3 / USB / AUX приклучок
Други:Алуминиумски бандажи

Дополнителна информација

Se prodava peugeot 307 dobro socuvano aluminski bandazi klima ricardo sedishta dobri gumi so realni kilometri

Контакт

Peugeot 307 1.6 HDI во Куманово
Локација: Куманово

Приватно лице
Телефон: 078 / 624 520

Овој корисник не може да го контактирате по e-mail.

Peugeot 307 1.4 hdiпо договор
Peugeot 307 1.6 HDIпо договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...