Audi A6 2.5

по договор

Audi A6 2.5, половен автомобил, седан

190,000 km
1999 година
2,500 cm/3
110 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
зелена
можност за замена


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, 4x4, Воздушни перничиња, Аларм / Имобилајзер, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Автоматски клима уред, Ел. нагодување на седишта, Команди на волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Радио / CD, Систем за навигација, DVD, Сончев кров
Други:Алуминиумски бандажи, Сервисна книшка

Дополнителна информација

Se prodava audi a6 registirano servisirano do dokumenti mozna e I zamena za povise informacii na 075 976 385 Prednost za zamena karavan vozilo passat ili opel !

Контакт

Audi A6 2.5 во Кавадарци
Локација: Кавадарци

Приватно лице
Телефон: 075 / 976 385

Испрати e-mail

Audi A6 2.5 tdi quatroпо договор
Audi A6 по договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...