Toyota Corolla 1,4d4d

6,900EUR

Toyota Corolla 1,4d4d, половен автомобил, седан

130,000 km
2008 година
1,400 cm/3
90 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
сива, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Воздушни перничиња, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Серво волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Радио / CD
Други:Патен компјутер

Дополнителна информација

kolata e preubava voznja besprekorna so mala potrosuvacka registrirana zelen karton od oprema SI IMA SE STO E POTREBNO ZA UZIVANJE VO NEA

Контакт

Toyota Corolla 1,4d4d во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 071 / 344 914

Овој корисник не може да го контактирате по e-mail.

Toyota Corolla 1.4 d4dпо договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...