Opel Corsa 1.3CDTI -07

по договор

Opel Corsa 1.3CDTI -07, половен автомобил, хечбек

207,000 km
2007 година
1,300 cm/3
66 hp
дизел
автоматски менувач
4/5 врати
сива, металик


Дополнителна информација

Продавам Opel Corsa - D 1.3CDTI произведена 2007 година, дизел со шестстепен менувач.

Контакт

Opel Corsa 1.3CDTI -07 во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 070 / 999 449

Овој корисник не може да го контактирате по e-mail.

Opel Corsa 1.3 Cdtiпо договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...