Volkswagen Polo polo varijant 1.4AEX 44 KW

по договор

Volkswagen Polo polo varijant 1.4AEX 44 KW, половен автомобил, комби / караван

220,000 km
1997 година
1,400 cm/3
44 hp
ТНГ/бензин
мануелен менувач
4/5 врати
црвена


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, Воздушни перничиња, Централно заклучување

Дополнителна информација

polo varijant 1.4 AEX 44 KW LANDI RENZO PLIN atestiran registriran so zelen karton do 06.2016g vo odlicna sostojba

Контакт

Volkswagen Polo polo varijant 1.4AEX 44 KW во Виница
Локација: Виница

Приватно лице
Телефон: 075 / 686 927

Овој корисник не може да го контактирате по e-mail.

Volkswagen Polo 1.6 75 ksпо договор
Volkswagen Polo 1.4по договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...