Renault Megane 1.5DCI

3,890EUR

Renault Megane 1.5DCI, половен автомобил, хечбек

150,000 km
2006 година
1,500 cm/3
106 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
сива, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Xenon светла, Светла за магла, Воздушни перничиња, Сензор за дожд, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Серво волан, Команди на волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Радио / CD, Тонирани стакла
Други:Алуминиумски бандажи

Дополнителна информација

RENAULT MEGANE 1.5DCI 106KS.6 BRZINI PROIZVEDENA 26.09.2006GOD.EURO 4 MOTOR. DIREKTEN UVOZ OD ITALY SO SITE PLATENI DAVACKI DO MK TABLICI. VOZILOTO POSEDUVA FULL OPREMA: KLIMA ESP ABS AIR BEG ELEKTRIKA STAKLA SITE 4 ELEKTRIKA RETROVIZORI CENTRALNO ZAKLUCUVANJE TONIRANI STAKLA TEMNO METALIK BOJA FABRICKO CD KOMANDI NA VOLAN ALUMINSKI BANDAZI I dr. VOZILOTO E VO PERFEKTNA SOSTOJBA VO SEKOJ POGLED ZA SVOETO GODISTE. NEMA DA KRCNE NI TROPNE. NIKAKOV SIV ILI CRN DIM.

Контакт

Renault Megane 1.5DCI во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 078 / 229 183

Испрати e-mail

Renault Megane 1.6по договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...