Volkswagen Golf 1.6 sr

по договор

Volkswagen Golf 1.6 sr, половен автомобил, седан

200,000 km
2000 година
1,600 cm/3
101 hp
бензин
мануелен менувач
4/5 врати
сребрена, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Xenon светла, Воздушни перничиња, Аларм / Имобилајзер, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Серво волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Радио / CD, MP3 / USB / AUX приклучок, DVD, Тонирани стакла
Други:Темпомат, Алуминиумски бандажи, Патен компјутер, Сервисна книшка, Под гаранција, Климатизирана остава, Покривка на товарен простор, Тјунинг

Дополнителна информација

Se prodava vw golf IV , servisiran redovno so servisna kniska , so 2 para aluminiumski felgi ( zimski +letni )gumi , plus eden preden branik original , plus 2 zadni svetla original , vgradeno dvd , klima ,so mokno ozvucenije , registriran fo 11 mesec , uvezen od ch . Moze da se proba i vidi vo sekoe vreme .telefon za informacii 077 658 227 ili pak email smecev@yahoo.com

Контакт

Volkswagen Golf 1.6 sr во Струмица
Локација: Струмица

Приватно лице
Телефон: 076 / 437 771

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...