Lada Niva 1,7i

по договор

Lada Niva 1,7i, половен автомобил, теренско возило

80,000 km
2005 година
1,700 cm/3
80 hp
ТНГ/бензин
мануелен менувач
2/3 врати
црвена


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:4x4, Светла за магла, Редуктор
Комфор:Радио / CD, Тонирани стакла
Други:Кука за влечење

Дополнителна информација

Lada Niva 1.7i redovno odrzuvana za svoja dusa cuvano domakinski povelete poglednte na lice mesto

Контакт

Lada Niva 1,7i во Куманово
Локација: Куманово

Приватно лице
Телефон: 072 / 207 741

Испрати e-mail

Lada Niva 1.7по договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...