Opel Astra 1.7 td

по договор

Opel Astra 1.7 td, половен автомобил, хечбек

168,000 km
1999 година
1,700 cm/3
68 hp
дизел
мануелен менувач
2/3 врати
сива, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:Воздушни перничиња, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Серво волан, Електрика на стакла, Паркинг сензори, Радио / CD

Дополнителна информација

Vo odlicna sostojba, novi zimski gumi, redovno servisirana, registrirana..

Контакт

Opel Astra 1.7 td во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 071 / 243 152

Испрати e-mail

Opel Astra по договор
Opel Astra 2000 dtiпо договор

Interesno.com.mk

Шајло е копија на мама и татоШајло е копија на мама и татоАнџелина Џоли имала специјална придружба за премиерата...
Топ 3 сексуални фантазии на партнеритеТоп 3 сексуални фантазии на партнеритеМонотонијата во љубовниот живот ја брише фантазијата...
Најчеста причина за расправија во домотНајчеста причина за расправија во домотСешто може да не извади од памет кога сме во врска или во брак...
Колку долго треба да стоиме исправени вакаКолку долго треба да стоиме исправени вакаОваа вежба се вика „планк“ или „штица“, со исправено...
Ретро ресите од 60-те се вратија во модаРетро ресите од 60-те се вратија во модаБисерите беа исклучително популарни како модни детали...