Ford Fiesta

2,500EUR

Ford Fiesta , половен автомобил, седан

85,000 km
2010 година
1,600 cm/3
108 hp
дизел
автоматски менувач
4/5 врати
беж


Дополнителна информација

Ford Fiesta 1,6 TDCi Trend ECOnetic 2010, 97 000 km, контактирајте ме преку е-маил за информации : mjone985@gmail.com

Контакт

Ford Fiesta во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 078 / 487 8784

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...