Ford Focus 1.4 TrendLine -09

5,300EUR

Ford Focus 1.4 TrendLine -09, половен автомобил, хечбек

84,000 km
2009 година
1,400 cm/3
80 hp
бензин
мануелен менувач
4/5 врати
сребрена, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Светла за магла, Воздушни перничиња, Сензор за дожд, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Автоматски клима уред, Ел. нагодување на седишта, Серво волан, Команди на волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Радио / CD, MP3 / USB / AUX приклучок
Други:Темпомат, Алуминиумски бандажи, Сервисна книшка

Дополнителна информација

Возилото е купено од Ми-Да (единствен газда) и е во добра состојба. Опрема: 17' Алуминиумски бандажи ABS+МBA (механичка помош при сопирање) ESP Автоматски електронски двозонски клима уред Airbag за возач, совозач и странични Серво управувач подесив по висина и длабочина Електрични прозори напред Електрични ретровизори со греачи Темпомат Инфо дисплеј Мануелно висинско подесување на возачко седиште Магленки Кожен волан Централно заклучување со далечинско Електрично висинско подесување на фарови Централно трето стоп светло Делива задна клупа Радио CD плеер со AUX приклучок, 4 звучници и команди за радио до воланот Металик боја

Контакт

Ford Focus 1.4 TrendLine -09 во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 070 / 636 131

Испрати e-mail

Ford Focus 1.8 TDCIпо договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...