Lada 110 1.5 GLI - 16 V

1,000EUR

Lada 110 1.5 GLI - 16 V, половен автомобил, лимузина

121,519 km
2004 година
1,500 cm/3
92 hp
ТНГ/бензин
мануелен менувач
2/3 врати
сива, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, Светла за магла, Централно заклучување
Комфор:Електрика на стакла, Радио / CD
Други:Алуминиумски бандажи, Сервисна книшка, Под гаранција

Дополнителна информација

Се продава Лада 110 год. 2004 Хитно поради заминување во Странство со поминати км 121 519 ,со атестиран Плин монтирано пред 6 месеци уште е под гаранција ,регистрирано до 04 Јануар 2017 со зелен картон ,сервисирана исто пред 6 месеци колата е многу сочувана купена е од прв газда пред 3 год, вреди да се види Хитно Хитно Хитно ... за повеќе информации на тел. 070-309-545 Само за сериозни муштерии. 1000 € Цената е фиксна !!!

Контакт

Lada 110 1.5 GLI - 16 V во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 070 / 309 545

Овој корисник не може да го контактирате по e-mail.

Lada 110 по договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...