Hyundai Lantra 1.5 GLSi

600EUR

Hyundai Lantra 1.5 GLSi, половен автомобил, лимузина

258,000 km
1992 година
1,467 cm/3
85 hp
ТНГ/бензин
мануелен менувач
4/5 врати
сива, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:Централно заклучување
Комфор:Електрика на стакла

Дополнителна информација

Не е регистрирано Нов плински систем - вграден пред три години

Контакт

Hyundai Lantra 1.5 GLSi во Битола
Локација: Битола

Приватно лице
Телефон: 075 / 463 893

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...