Opel Astra 1,4 FCC

1,400EUR

Opel Astra 1,4 FCC, половен автомобил, хечбек

250,000 km
1998 година
1,389 cm/3
44 hp
ТНГ/бензин
мануелен менувач
2/3 врати
црвена


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, Светла за магла, Аларм / Имобилајзер, Централно заклучување
Комфор:Серво волан, Електрика на стакла, Радио / CD, MP3 / USB / AUX приклучок
Други:Алуминиумски бандажи, Патен компјутер

Дополнителна информација

Prodavam Opel Astra povolno . Slavco 075/447-535 076/261-081

Контакт

Opel Astra 1,4 FCC во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 075 / 447 535

Испрати e-mail

Opel Astra по договор

Interesno.com.mk

Детето и патката се другари од раѓањеДетето и патката се другари од раѓањеДетето и патката не се само најдобри другари, туку обожаваат да прават неволји заедно...
Ваква Zastava се гледа само еднаш во живототВаква Zastava се гледа само еднаш во живототФотографијата објавена на социјалните мрежи предизвика големо внимание...
Кои парфеми се за жените Стрелци?Кои парфеми се за жените Стрелци?Стрелците се специфичен и откачен хороскопски знак...
Бриџит Макрон носи секакви младешки комбинацииБриџит Макрон носи секакви младешки комбинацииДел од јавноста мисли дека не е уредно на 65 години да се носат кратки фустани...
Тест со замрзнување: iPhone X против Samsung Galaxy S8Тест со замрзнување: iPhone X против Samsung Galaxy S8Ајде да видиме кој е подобар од iPhone X и Samsung Galaxy S8...