Opel Astra 1,4 FCC

1,400EUR

Opel Astra 1,4 FCC, половен автомобил, хечбек

250,000 km
1998 година
1,389 cm/3
44 hp
ТНГ/бензин
мануелен менувач
2/3 врати
црвена


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, Светла за магла, Аларм / Имобилајзер, Централно заклучување
Комфор:Серво волан, Електрика на стакла, Радио / CD, MP3 / USB / AUX приклучок
Други:Алуминиумски бандажи, Патен компјутер

Дополнителна информација

Prodavam Opel Astra povolno . Slavco 075/447-535 076/261-081

Контакт

Opel Astra 1,4 FCC во Скопје
Локација: Скопје

Приватно лице
Телефон: 075 / 447 535

Испрати e-mail

Opel Astra по договор

Interesno.com.mk

Џесика Алба со рамна платформа за време на бременостаЏесика Алба со рамна платформа за време на бременостаЏесика Алба никогаш не греши кога одбира облека...
Мила Кунис прв пат облече градник после бременостаМила Кунис прв пат облече градник после бременостаТелото на мајката драстично се менува за време на бременоста и тоа е нормално...
Менди ќе ве научи како да направите црево за пивоМенди ќе ве научи како да направите црево за пивоЦревото за брзо пиење пиво ќе ви помогне многу, а Менди...
Нејмар прв повлече чекор за мир во куќаНејмар прв повлече чекор за мир во куќаФранција | На повидок е смирување на страстите во ПСЖ, медиумите...
Алиоски веќе е миленик во ЛидсАлиоски веќе е миленик во ЛидсМакедонија | Езгјан Алиоски заедно со Саму Сиаз денеска...