Fiat Seicento 1.1 sporting

1,359EUR

Fiat Seicento 1.1 sporting, половен автомобил, лимузина

16,000 km
1999 година
1,100 cm/3
60 hp
ТНГ/бензин
мануелен менувач
2/3 врати
жолта, металик
можност за замена


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:Воздушни перничиња, Централно заклучување
Комфор:Кожен салон, Серво волан, Електрика на стакла, Радио / CD
Други:Алуминиумски бандажи, Тјунинг

Дополнителна информација

nema nikakva maana ima dosta vlozeno vo avtomobilot prodava se itno

Контакт

Fiat Seicento 1.1 sporting во Кочани
Локација: Кочани

Приватно лице
Телефон: 075 / 613 691

Овој корисник не може да го контактирате по e-mail.

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...