Volkswagen Golf 1.9

по договор

Volkswagen Golf 1.9, половен автомобил, хечбек

200,000 km
2000 година
1,900 cm/3
110 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
бронза, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, ESP / ASR / BAS, Xenon светла, Светла за магла, Воздушни перничиња, Аларм / Имобилајзер, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Кожен салон, Ел. нагодување на седишта, Серво волан, Нагодување на волан, Електрика на стакла, Електрика на ретровизори, Паркинг сензори, Радио / CD, MP3 / USB / AUX приклучок
Други:Алуминиумски бандажи, Сервисна книшка, Климатизирана остава, Покривка на товарен простор

Дополнителна информација

ful oprem a odlicno socuvan reg cela godina

Контакт

Volkswagen Golf 1.9 во Охрид
Локација: Охрид

Приватно лице
Телефон: 070 / 572 022

Испрати e-mail

Interesno.com.mk

Шајло е копија на мама и татоШајло е копија на мама и татоАнџелина Џоли имала специјална придружба за премиерата...
Топ 3 сексуални фантазии на партнеритеТоп 3 сексуални фантазии на партнеритеМонотонијата во љубовниот живот ја брише фантазијата...
Најчеста причина за расправија во домотНајчеста причина за расправија во домотСешто може да не извади од памет кога сме во врска или во брак...
Колку долго треба да стоиме исправени вакаКолку долго треба да стоиме исправени вакаОваа вежба се вика „планк“ или „штица“, со исправено...
Ретро ресите од 60-те се вратија во модаРетро ресите од 60-те се вратија во модаБисерите беа исклучително популарни како модни детали...