Honda Accord 2.0

16,400EUR

Honda Accord 2.0, половен автомобил, лимузина

84,000 km
2012 година
2,000 cm/3
156 hp
бензин
мануелен менувач
4/5 врати
црна, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, Светла за магла, Воздушни перничиња, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Греење на седишта, Команди на волан, Електрика на ретровизори, Радио / CD

Дополнителна информација

Хонда Акорд 2.0 со 156кс, в-тек мотор, купена од Макпетрол Скопје, имам поминато 84.000км, регистрирана, нови гуми, вгреден плински уред од ловато во Новус со извршерн А тест. -Двозонска Клима -Кожен Волан -Патен Компјутер -УСБ приклучок -Кожен 6 степен менувач -Електрично затварање на ретровизори -Греење на ретровизори -Далечинско отварење на Гепек -Електрично подесување на систем против пролизгување -Автоматски Светла и бришачи -Крус конрола и подесување на Брзината Важно: БЕЗ ЗАМЕНИ ! Колата е во одлична состојба.

Контакт

Honda Accord 2.0 во Струмица
Локација: Струмица

Приватно лице
Телефон: 075 / 214 613

Испрати e-mail

Honda Accord 2.0 I-VTECпо договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...