Honda Accord 2.0

16,400EUR

Honda Accord 2.0, половен автомобил, лимузина

84,000 km
2012 година
2,000 cm/3
156 hp
бензин
мануелен менувач
4/5 врати
црна, металик


Дополнителни опции за безбедност и комфор

Безбедност:ABS, Светла за магла, Воздушни перничиња, Централно заклучување
Комфор:Клима уред, Греење на седишта, Команди на волан, Електрика на ретровизори, Радио / CD

Дополнителна информација

Хонда Акорд 2.0 со 156кс, в-тек мотор, купена од Макпетрол Скопје, имам поминато 84.000км, регистрирана, нови гуми, вгреден плински уред од ловато во Новус со извршерн А тест. -Двозонска Клима -Кожен Волан -Патен Компјутер -УСБ приклучок -Кожен 6 степен менувач -Електрично затварање на ретровизори -Греење на ретровизори -Далечинско отварење на Гепек -Електрично подесување на систем против пролизгување -Автоматски Светла и бришачи -Крус конрола и подесување на Брзината Важно: БЕЗ ЗАМЕНИ ! Колата е во одлична состојба.

Контакт

Honda Accord 2.0 во Струмица
Локација: Струмица

Приватно лице
Телефон: 075 / 214 613

Испрати e-mail

Honda Accord 2.0 I-VTECпо договор

Interesno.com.mk

Шајло е копија на мама и татоШајло е копија на мама и татоАнџелина Џоли имала специјална придружба за премиерата...
Топ 3 сексуални фантазии на партнеритеТоп 3 сексуални фантазии на партнеритеМонотонијата во љубовниот живот ја брише фантазијата...
Најчеста причина за расправија во домотНајчеста причина за расправија во домотСешто може да не извади од памет кога сме во врска или во брак...
Колку долго треба да стоиме исправени вакаКолку долго треба да стоиме исправени вакаОваа вежба се вика „планк“ или „штица“, со исправено...
Ретро ресите од 60-те се вратија во модаРетро ресите од 60-те се вратија во модаБисерите беа исклучително популарни како модни детали...