BMW 320

4,100EUR

BMW 320 , половен автомобил, седан

21,500 km
2002 година
2,000 cm/3
85 hp
дизел
мануелен менувач
4/5 врати
бронза, металик


Дополнителна информација

goran 070531715

Контакт

BMW 320 во Битола
Локација: Битола

Приватно лице
Телефон: 078 / 262 275

Испрати e-mail

BMW 320 2.0 dizelпо договор

Interesno.com.mk

Неодоливата архитектура на СингапурНеодоливата архитектура на СингапурСингапур има неодолива убавина со архитектурата...
Што значи среќата во денешно времеШто значи среќата во денешно времеВо денешно време е широк поим значењето на зборот „среќа“...
Пародија на стомачен танцПародија на стомачен танцСекогаш ќе видиме на интернет некој што ќе ни ја разубави вечерта или денот...
Постапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XПостапка за бекап на стар iPhone и Restore на iPhone XМногумина имаат проблем кога се префрлаат на најновиот iPhone...
Добро извежбани професионалци крадат модерна колаДобро извежбани професионалци крадат модерна колаПогледнете како се краде најновиот Мерцедес...